Zadzwoń nr tel. 698 590 229

Prawie każdy z nas spędza podczas dnia poza domem więcej czasu, niż w nim przebywa. Pomimo to, bardzo często nie jesteśmy w stanie utrzymać go w należytym porządku. Doraźne prace porządkowe typu odkurzanie i zamiatanie na niewiele się zdają, a o gruntownym sprzątaniu prawie nie ma mowy – większość czasu i energii pochłania praca oraz inne ważne zajęcia. Wracając do domu nie mamy już sił na nic, a zwłaszcza na sprzątanie.

sprzątanie domów bezrzeczeDlatego warto korzystać z usług świadczonych przez takie firmy jak nasza – świadczące usługi w zakresie utrzymania porządku i czystości w mieszkaniach i biurach, a także czyszczenie tapicerki meblowej i samochodowej oraz pranie dywanów i wykładzin. Oferujemy wysoką jakość i dogodne terminy za przystępną cenę. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Jesteśmy firmą istniejącą od 2000 roku i od lat specjalizujemy się także w sprzątaniu domków jednorodzinnych. Nasi pracownicy to wykwalifikowana i wyselekcjonowana starannie kadra, która naprawdę zna się na sprzątaniu każdego rodzaju pomieszczeń. Najlepiej będzie jeśli zadzwonisz do nas i umówisz się na wizytę naszego przedstawiciela w celu ustalenia zakresu ewentualnego zlecenia i uzgodnienia warunków finansowych. Sprawdź jak wyglądają nasze abonamenty na utrzymywanie czystości w domach w takich miejscowościach jak Wołczkowo Dobra Szczecińska Bezrzecze Dołuje Mierzyn Kościno Lubieszyn Warszewo Gumieńce i inne okolice miasta Szczecin.